Відкрити каталог

Кольорова вощина для виготовлення свічок

кольорова вощина для сео тексту

Де купити свічку і як зробити свічку з кольорової вощини


Робити свічки - дуже цікаве заняття як для дорослих, так і для дітей. Ще в давнину їх виробництвом займалося дуже багато бджолярів. І це можна легко пояснити – адже їх робили переважно з бджолиного воску.

Спочатку це були просто свічки, скручені вручну із пластів воску, і їх використовували тільки як джерело світла. Потім почали їх катати з листів вощини та прикрашати різними сухоцвітами. Такі вироби можна було подарувати знайомим, продати на ринку або прикрасити інтер'єр свого будинку.

Купити кольорову вощину, з'явилася можливість вже в наш час, коли почали використовувати органічний барвник для фарбування воску.


Що потрібно для виготовлення свічок із вощини


Для цього потрібен лист вощини, він може бути як пофарбований, так і натуральний, і гніт.

Покладіть аркуш вощини на рівну поверхню, на край аркуша прикріпіть приготовлений ґнот і акуратно втисніть його пальчиками у вощину. Потім починаємо скручувати нашу свічку, при цьому потрібно стежити, щоб край свічки був рівним. Скручувати лист потрібно якомога щільніше, для якісного горіння свічки. Купити кольорову вощину або натуральну можна в інтернет-магазинах виробника. Така вощина дуже якісна і продається як в роздріб, так і оптом. Завдяки використанню органічних барвників запах воску не перебивається, і пофарбована вощина має такий же прекрасний аромат воску, як і натуральна.

Ще дуже важливо правильно вибрати гніт до свічок. Це потрібно, щоб вона була не тільки красива, але й гарно горіла, не текла і не тухла.


Як правильно підібрати ґнот


Гноти бувають різні, для катаних свічок з вощини, найкраще підійде плетений провощений воском ґнот. Тому що плетені гноти добре горять, за рахунок того, що між переплетеннями ниток знаходиться повітря, а якщо його ще провощувати (занурити кілька разів у віск), то він горітиме рівним гарним полум'ям. Діаметр ґнота потрібно вибирати відповідно до діаметра свічки. Тобто чим більше в діаметрі свічка, тим товщі має бути гніт.

Якщо у свічку великого діаметру поставити занадто тонкий гніт, то вона просто не горітиме, тому що воску при плавленні буде багато, а гніт не зможе його вбирати і тухнути. Або ж навпаки, якщо ви в тонку свічку поставите гніт занадто великого діаметру, він просто дуже швидко згорить, полум'я буде велике і не красиве.


Чим прикрашають свічки


Для декору свічок можна використовувати різні матеріали, наприклад, сухоцвіти, їх можна кріпити до готового виробу як зверху, так і посипати на лист вощини в процесі скручування.

Так само можна прикрасити готовий виріб паличками кориці, сушеними апельсинами та іншими сухофруктами.

Дуже красиво виходить прикрашати вироби стрічками мережива, намистинками, іншими матеріалами для декору.

Так само можна використовувати для декору листи вощини іншого кольору, вирізати візерунок та прикріпити до свічки.

Найголовніше не забудьте зняти весь декор зі свічки перед тим, як ви її запалите.