Відкрити каталог

Кольоровий віск для свічок

nabory

Купити кольоровий віск для свічок вже готовий або фарбувати самостійно


Виготовлення свічок у наш час набирає більшої популярності, як у європейських країнах, так і у нас. Дедалі більше людей починають займатися виробництвом свічок вдома.


З чого виробляють свічки


Для їх виготовлення використовують різні матеріали, такі як парафін, стеарин, натуральний бджолиний віск, пальмовий віск та багато іншого.

Один із найпопулярніших матеріалів – це бджолиний віск, оскільки він є натуральним, при горінні не виділяє жодних шкідливих речовин, має приємний медовий аромат. З цим матеріалом приємно працювати, його навіть використовують для лікування різноманітних захворювань.

У бджолиного воску дуже багато плюсів при використанні його для виробництва свічок. Купити віск для свічок можна як в інтернет-магазині, так і безпосередньо від бджолярів. Якщо ви купуєте його у бджоляра, то ви повинні розуміти, що вам доведеться ще попередньо підготувати його, щоб він став придатним для виготовлення свічки, тому що в такому матеріалі міститься різне сміття, що потрапило в нього при процесі перетоплення бджолиних сот.

Якщо ж ви вирішили купити віск для свічок у спеціалізованому інтернет-магазині, де продається вже очищений та відфільтрований віск, то вам не потрібно буде вдома займатися ще й процесом його очищення. Такий матеріал готовий до використання, що вам потрібно буде зробити, це просто його розтопити і залити у вашу форму.

Так само для вашої зручності ми не тільки продаємо очищений бджолиний віск, але й ми виробляємо його забарвлення спеціальними органічними барвниками. Купити віск кольоровий ви можете у нашому інтернет-магазині, при його покупці ви відразу можете визначити якого кольору буде ваша свічка, вам не потрібно самостійно пробувати фарбувати віск, експериментувати з барвниками, все що вам потрібно це просто розтопити вже готовий віск кольоровий і залити в заздалегідь підготовлену форму.


Переваги використання нашої продукції


Кольоровий віск почали використовувати у виробництві свічок відносно недавно, раніше його просто не було в Україні. І багато виробників свічок просто не знали про те, що бджолиний віск можна пофарбувати, тому що для його фарбування потрібно підбирати спеціальні барвники, щоб отримати бажаний колір і не зруйнувати його природну структуру.

Оскільки він має специфічний жовтий пігмент, який дуже важко піддається фарбуванню, то в домашніх умовах не завжди можна отримати бажаний колір при фарбуванні. Тому дуже зручно купити вже готовий віск пофарбований і ви завжди будете розуміти якого кольору свічки у вас вийдуть.

Після того, як наші клієнти спробують наш кольоровий віск у справі, вони обов'язково до нас повертаються, тому що ми гарантуємо якість і постійно розширюємо асортимент квітів для вашої зручності.

Створюйте ваші унікальні свічки разом з нашою продукцією. Для оптових клієнтів діє система спеціальних оптових цін. Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.