Відкрити меню
Открыть каталог

Закупівля воску, прополісу, мерви

Для оптових клієнтів та бджоломагазинів при постійній співпраці діє система знижок, яка обговорюється індивідуально в телефонному режимі.

Купуємо Віск Бджолиний по всій Україні в будь-якій кількості. Ми надаємо найвигідніші ціни для бджолярів та бджоломагазинів. Ціна на віск залежить від якості воску, для нас найголовніше, щоб віск був натуральний і без сміття. Колір воску ціну не впливає. Ми купуємо віск від жовтого до коричневого. Для уточнення ціни дзвоніть нам за телефоном 067-173-48-84 або пишіть на електронну пошту beeworld@ukr.net

Закуповуємо Прополіс по всій Україні в будь-якому вигляді (розсипчастий та скручений). Ціна на прополіс залежить від кількості та якості прополісу. При закупівлі великих партій прополісу ми даємо більш вигідну ціну. Щоб дізнатися ціну, дзвоніть нам за телефоном 067-173-48-84 або пишіть на електронну пошту beeworld@ukr.net

Закуповуємо Мерву по всій Україні в будь-яких кількостях (висушениу, не прілиу, не тисковану). Можливий обмін Мерви на вощину на вигідних умовах. Ціна на мірву залежить від її якості та кількості. Оптові партії мерви закуповуємо за вигіднішими цінами. Щоб дізнатися ціну на мерву, дзвоніть нам за телефоном 067-173-48-84 або пишіть на електронну пошту beeworld@ukr.net

Як з'являється віск


Віск бджолиний виробляють бджоли завдяки тому, що у них є спеціальні воскові залози, розташовані на черевці. Але бджоли починають рясне виділення воску тільки при наявності в сім'ї плодової матки, а так само при споживанні пилку в достатній кількості.

Віск, що виділяється бджолою, застигає на повітрі. Завдяки цій здатності бджоли можуть будувати стільники для зберігання в них меду, личинок і ін.

Цікава особливість - бджоли, можуть будувати стільники, тільки перебуваючи в сім'ях.Отримання воску на пасіці


На пасіці віск отримують після перетоплювання старих пошкоджених сот. Є кілька видів воску, після перетоплювання сот в сонячної воскотопке-віск дуже чистий високої якості, красивого світло-жовтого кольору. Ще віск отримують, використовуючи паровуювоскотопку, цей віск трохи поступається за якістю воску з сонячної воскотопки.

Ще буває мервяной віск - це віск, отриманий при переробці воскової сировини, так званої - мерви, на спеціальному обладнанні такому як прес, від розміру і параметрів преса залежить кількість одержуваного воску. Але такий віск застосовують тільки у виробництві вощини (його додають не більше ніж 10%) і в свічковий виробництві.Застосування воску


Бджолиний віск знайшов широке застосування в медицині і косметології. Завдяки своїм унікальним властивостям, його використовують для приготування лікарських препаратів, кремів та інших косметологічних засобів.

Багато підприємств України і Європи, що використовують в своєму виробництві бджолиний віск цікавить закупівля воску оптом. Деякі початківці бджолярі не знають де продати віск, але завдяки пчеловодном виставкам, можна і продати віск бджолиний і обміняти його на вощину.

Ще можна скористатися послугами інтернет сайтів по бджільництву. Для цього вам потрібно в рядку пошуку написати - закупівля бджолиного воску, продам прополіс або продати віск бджолиний ціна. І ви побачите безліч пропозицій і актуальні ціни.Наші пропозиції по воску


Якщо вам потрібно продати віск бджолиний або обміняти його на вощину ви можете звернутися до нас, наша компанія www.beeworld.com.ua робить закупівлі бджолиного воску, закупівлі прополісу і мерви. Для постійних і оптових клієнтів ми намагаємося робити максимально вигідні ціни.

А якщо вас цікавить закупівля бджолиного воску, ми можемо запропонувати вам будь-яку кількість воску за вигідними цінами, так як ми працюємо безпосередньо з великими бджолярами, віск який ми пропонуємо нашим клієнтам - найвищої якості.