Відкрити каталог

Фитиль для свечей

  nabory

  Як купити ґнот для свічок і не помилитися в його виборі


  Усім нам подобаються красиві свічки, який романтичний вечір обійдеться без них, але чи знаєте ви, без чого красива свічка при горінні перетвориться просто на гору некрасивого парафіну або воску, звичайно ж без правильно підібраного гнити.

  І так давайте розберемося що таке гніт і як правильно його підібрати, щоб ваша свічка гарно горіла.


  Види ґнотів


  Плетений гніт купити можна без проблем, тому що це найпопулярніший вид - зроблений з переплетення натуральних ниток. Кількість ниток впливає з його діаметр, а щільність переплетення – якість його горіння. Вважається одним із найчастіше використовуваних у виробництві свічок. Добре горить, не гасне, для більш якісного горіння рекомендується зробити просочення воском або парафіном, перш ніж ви встановите його у свій виріб.

  Скручений – скручується з натуральних ниток, поступається за якістю плетеному так, як він швидко згоряє. Він застосовується у свічках, яким не потрібно довго горіти.

  Армований – до натуральних ниток додають щільний матеріал, який тримає ґнот, їх застосовують в основному для свічок у стаканчиках, колбах тощо.

  Шпоновий – робиться із пресованого шпону, просоченого спеціальним складом для горіння. Застосовують для вуличних, насипних та свічок для декору.


  Як правильно підібрати діаметр ґноту


  Це питання, що найчастіше ставиться від наших покупців. Для того щоб правильно вибрати який гніт вам купити, ви повинні визначитися, якого діаметру ви робитимете свічки. Чим більше у діаметрі ваш виріб, тим товщі потрібно брати гніт. Якщо ви поставите допустимо ґнот діаметром 2 мм у свічку в діаметрі 7 мм, то вона буде тухнути, так як він занадто тонкий і він не зможе ввібрати в себе таку кількість розтопленого воску і просто, як кажуть захлинеться.

  Тому для виробів великого діаметру, потрібно підбирати ґнот від 3 мм і більше. При його виборі ще відіграє важливу роль матеріал, з якого зроблена свічка, як ви плануєте, щоб вона горіла, яскраво або приглушено.

  Якщо поставити занадто товстий ґнот, то свічка швидко згорить, полум'я буде велике і для романтичної обстановки такі свічки не підійдуть, а для освітлення приміщення, будуть якраз. Купити ґнот ви можете в нашому інтернет-магазині, наші фахівці допоможуть вам підібрати саме той, який підійде до вашого виробу.

  Для вулиці краще використовувати шпонові, оскільки вони мають спеціальне просочення і не гаснуть від поривів вітру.

  Якщо ви робите насипні свічки, то обов'язково просочіть ґнот воском, від цього він добре стоятиме і якісно горіти.

  Фітіль можна просочувати кольоровим воском або парафіном, зробивши його в колір свічки. Для цього вам потрібно розчинити невелику кількість кольорового воску і занурити в нього гніт, дістати і дати час застигнути, і так повторити три рази.