Вощина
Для оптових клієнтів та бджоломагазинів при постійній співпраці діє система знижок, яка обговорюється індивідуально в телефонному режимі.
- Реалізуємо Вощину Високоякісну Сертифіковану. Обмін Вощини на Віск або Мерву на вигідних умовах з доставкою по всій Україні.
- Ціна: 300грн
- Обмін на віск: 6 кг воску = 5 кг вощини
- Для оптових покупців діє система індивідуальних знижок. Для виробництва вощини використовується бджолиний віск. У процесі виробництва віск проходить знезараження при температурному режимі 120-130 градусів у спеціальній ємності протягом 12 годин. Вощина сертифікована повністю відповідає всім вимогам ДСТУ 7172:2010. Упаковка – щільні картонні коробки вагою 5 кг. Така коробка дозволяє доставити вашу клієнту без пошкоджень.
Вощина
В нашій статті ми постараємося розповісти вам про те, що таке вощина, на які види вона ділиться і на що потрібно звернути увагу при її виборі.
Купити вощину в Україні можна в інтернет магазинах, на бджільницьких ярмарках, в стаціонарних пчеломагазінах. Наша компанія Beeworld займається виробництвом всіх видів вощини, завдяки високотехнологічному обладнанню ми виробляємо якісну сертифіковану продукцію.
Якісна вощина виробляється на спеціальному обладнанні, за допомогою лентопрокатной машини робиться спеціальна воскова стрічка, яку пропускають через гравірування вальці з різальним механізмом. У підсумку виходять воскові листи певного розміру з відбитком осередків відповідні ДСТУ. Ці листи ставлять у вулик і бджоли добудовують осередки завдяки властивості своїх воскових залоз. Потім відбудовані стільники заливають медом або використовують для виведення розплоду.
Види вощини
Вощина Максимум - має більш глибоку осередок з кутом в підставі -120 градусів.
В природі бджола відбудовує себе осередок в соте з кутом денця в самій соте від 93-109 градусів. Але протягом сезону цей кут в підставі стільники змінюється, на початку весни він ближче до 93 градусів, а коли настає хабарів, у вулик надходить багато нектару, осередки відбудовуються з більш розгорнутим кутом, що б збільшити обсяг осередку. До кінця сезону відбувається знову звуження кута в підставі осередки, він знову загострюється.
Навіщо це роблять бджоли?
Все дуже просто - чим гостріше кут, тим більше в осередку буде маточного молочка, а чим більше молочка потрапить до бджолі, тим вона буде здоровіше і крупніше в розмірі.
Вощина полумаксімум - має кут нахилу в підставі осередку 130 градусів. Листи такої вощини більш тонкі, ніж вощина Максимум, на один кілограм такої вощини по ДСТУ йде в середньому 14-16 листів. Але в чому перевага більш товстих листів вощини? Багато бджолярі просять зробити аркуші вощини по товщі, що б виходило приблизно 12 листів на кг. Це робиться для того що б допомогти бджолі в безвзяточний період. Коли ще немає хабар, у бджоли залози виділяють не достатня кількість воску для нормального побудови стільники, що призводить до процесу гальмування в відбудові сот і як наслідок починається роїння бджіл. Що б цього уникнути досвідчені бджолярі ставлять в цей період більш товсті листи вощини, завдяки яким бджола використовує віск з листа і цього обсягу вистачає протриматися і продовжувати відбудовувати стільники, тобто до основного хабар така сім'я підходить більш підготовлена, у неї вже є відбудовані стільники.
Ще одна перевага у товстого листа вощини - при відкачці меду не псується рамка із сушею, так як завдяки товщині листа рамки виходять більш жорсткими.
Як вибрати вощину?
При виборі вощини потрібно звертати увагу на розміри листа. Якщо лист набагато менше рамки і по краях є зазори, то на такий рамці бджоли можуть натягувати Свищева маточники, що призводить до роїння бджіл.
Трутневу вощина - використовується для матковиводних пасік, які роблять батьківські сім'ї. Але мало хто знає про те, що Трутневу вощина використовується ще для боротьби з кліщем. Як це працює? Ми ставимо в сім'ю пару листів трутневой вощини, бджоли її відбудовують і вже в цю відбудовану суша матки починають сіяти. Як відомо кліщ йде охоче саме на розплід трутня, так як він більше, і відповідно там більше поживних речовин, якими харчується кліщ. Коли матка засіяла, кліщ забирається в розплід, бджоли запечатують розплід з кліщем і рамка вилучається із сім'ї. Потім з цієї рамки отримують трутневе молочко.
Іноді бджолярі ставлять трутневую вощину на медові рамки, так як осередки в ній більший звичайних, бджола витрачає менше часу на відбудову таких сот. У такі осередки, заливається більше меду, ніж в звичайні. При використанні трутневой вощини виходить більше забруса, легше відкачується мед, так як осередку більше ніж у звичайній вощині. Рамка після медогонки виходить більш суха - виходить хороша суш на наступний рік, її використовують на початку травня для засіву матки, щоб отримати трутневий гомогенат і для боротьби з кліщем.
Якщо у вас велика пасіка, вам потрібно багато вощини, і ви зацікавлені купити її зі знижкою, то ви можете знайти в інтернеті її за нижчою ціною, просто вбийте в рядок пошуку фразу - вощина оптом купити, і ви зможете підібрати вигідне для вас пропозицію за ціною і якістю. На нашому сайті www.beeworld.com.ua ви можете купити всі види вощини. Так само ви можете обміняти віск або мерву. Для великих бджолярів і оптових клієнтів у нас діє спеціальна система знижок, яка обговорюється індивідуально по телефону, номера наших телефонів ви можете подивитися в розділі Контакти на нашому сайті.