Відкрити меню
Відкрити каталог

Віск бджолиний, як його отримують і для чого він використовується.


Медоносні бджоли завдяки властивості своїх спеціальних залоз виділяють віск і використовують його будови стільників, де в подальшому буде зберігатися запас кормів, а так само відбувається засів молодий бджоли.

Віск являє собою тверду речовину в складі якого, знаходяться багато компонентів.

Бджолиний віск може бути різного кольору, Білий, світло-жовтий, жовтий, помаранчевий, коричневий і навіть чорний.

Віск, який бджоли зробили ранньою весною за допомогою своїх залоз, має білий колір. У літній період егоцвет може бути жовтий, світло і темно коричневий.

Так само колір натурального воску може залежати від методу перетоплення воскосировини.Методи переробки воскосировини


Вважається, що віск отриманий з сонячної воскотопки, має більш кращі фізико-хімічні властивості. Онне містить такої кількості води, тому у нього більш тверда структура, а так само він більш чистий і колір має набагато яскравіше, ніж після перетоплення в паровій воскотопке.

Як правило, ціна воску отриманого таким способом вище, ніж якби ви його витопили в паровій воскотопке.

Ще є так званий віск з забрусу (забрус - це кришечки якими бджоли запечатують стільники заповнені медом), він коштує найдорожче, так як вважається самим екологічно чистим. Його можна використовувати для виготовлення косметики, ліків і в стоматології.Асортимент воску в інтернет магазині BeeWorld


Ми можемо запропонувати вам різні сорти натурального бджолиного воску, в залежності від того для яких цілей ви хочете його використовувати, наші консультанти можуть підказати який віск вам найбільше підійде.

У нас є завжди в наявності: Забрусний віск, Пасічний і мерв'яний від жовтого кольору до темно коричневого.

Якщо вас цікавлять оптові закупівлі, то ціна воску бджолиного обговорюється за вказаними на сайті www.beeworld.com.ua телефонам +3 8 095 803 80 97, +3 8 050 475 76 05.