Відкрити меню
Відкрити каталог

Наші товари

Поради з бджільництва

27 / лютий / 2019

Весняне підживлення бджіл 2019

Дуже важливий етап у житті бджіл – це правильний вихід із зимівлі. Наскільки дивовижні створіння ці маленькі роботящі комахи...

Читати далі...
27 / лютий / 2019

Вощина

компанія Beeworld у 2018 році запустила свою лінію виробництва вощини.

Читати далі...
Перейти до архіву

Наша компанія BeeWorld вже протягом п'яти років намагається запропонувати найвигідніші умови роботи для спеціалізованих бджільницьких магазинів по всій території України. А так же ми успішно працюємо з великими і дрібними бджільницьких господарствах. Завдяки тому що ми намагаємося не тільки надати нашим клієнтам найбільш низькі ціни, але і за рахунок того що розвиваємо своє виробництво, ми можемо контролювати якість продукції, що випускається нами продукції та пропонувати нашим клієнтам більш якісні продукти.

 

При виробництві вощини ми контролюємо якість воску, дотримуємося всіх необхідних температурні режими для знезараження воскосирья, контролюємо відповідність нашої продукції ДСТУ. У нас є всі необхідні сертифікати і документи, що підтверджують якість вощини. При відвантаженні кожної партії вощини ми видаємо повний пакет документів підтверджує якість.

 

 

Ми почали виробництво ящиків для бджолопакетів, рамконосов на всі види рамок, виготовляємо ящики для перенесення рамок за індивідуальними замовленнями. При виробництві ящиків і рамконосов ми використовуємо якісні матеріали та обладнання. Найближчим часом плануємо розширити асортимент продукції, що виготовляється нами продукції з дерева (рамки для вуликів, вулики).

 

 

Для наших постійних клієнтів ми робимо спеціальні знижки, оплачуємо доставку товарів і надаємо найвигідніші умови обміну. Завдяки власному виробництву ми можемо порадувати Вас цінами набагато нижче ніж у наших конкурентів.

 

Компанія BeeWorld цінує кожного свого клієнта, ми будемо намагатися зробити для вас найбільш привабливі ціни та пропозиції щодо співпраці. У разі виникнення у вас питань ви завжди можете зателефонувати за телефонами вказаними на нашому сайті і отримати будь-яку консультацію по товарах або наших послуг.