Відкрити меню
Перейти до архіву

Вощина

Для оптових клієнтів та бджоломагазинів при постійній співпраці діє система знижок, яка обговорюється індивідуально в телефонному режимі.

waxed-content-img

Наша компанія Beeworld у 2018 році запустила свою лінію виробництва вощини. Прагнення продавати якісний продукт дає поштовх розпочати своє виробництво, тому що тільки в цьому випадку ми можемо бути впевнені як продукт, який пропонуємо своїм клієнтам. Постійний контроль якості вощини та воскосировини – це запорука гарного продукту. Використання сучасного заводського обладнання та добре навчений персонал дає нам можливість випускати високоякісну вощину.

На даний момент у нас виробляється вощина максимум і напівмаксимум «Дадан», «Рута» та «Трутнева». Вся наша вощина сертифікована та має відповідні документи.

Виробник вощини повинен чітко розуміти, яка на ньому лежить відповідальність, оскільки від якості його вощини залежить прибуток бджільницьких господарств та здоров'я бджолиних сімей.

Якщо задуматися над питанням «Для чого потрібна вощина?», то можна зрозуміти наскільки важливо для бджіл щоб листок вощини був якісним, тому що для цих маленьких дивних комах він є фундаментом їхнього будинку, і що б будинок був міцний, матеріал з якого він виготовлений, має бути якісний.

Саме тому кожен виробник вощини повинен думати не тільки про свій власний прибуток, але й про високу якість товару, що поставляється на ринок, оскільки розвиток бджільництва в нашій країні залежить не тільки від бджолярів, а й від усіх виробників товарів для цієї галузі. .

Якщо ви не знаєте де купити вощину гарної якості, то можна проконсультуватися на різних бджолярських форумах, або дізнатися думку досвідчених бджолярів про вощину, яку вони використовували раніше.

При виборі вощини потрібно звертати увагу на її зовнішній вигляд, вощина з натурального воску не повинна сильно блищати, вона не повинна бути дуже м'якою, коли ви берете її до рук, а також вона повинна мати приємний медовий запах. Колір вощини залежить від того, який віск був використаний при її виготовленні. Він може бути світло-жовтий, помаранчевий, темно-жовтий.

Вощину нашого виробництва ви можете купити в інтернет магазині www.beeworld.com.ua зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Також ви можете змінити ваш віск і мерву на вощину.

Для великих бджолярів та оптових клієнтів у нас діє спеціальна система знижок, яка обговорюється індивідуально по телефону, номери наших телефонів ви можете переглянути в розділі Контакти на нашому сайті.