Відкрити меню
Назад на головну

Поради щодо бджільництва

27 / лютий / 2019

Весняне підживлення бджіл 2019

Дуже важливий етап у житті бджіл – це правильний вихід із зимівлі. Наскільки дивовижні створіння ці маленькі роботящі комахи...

Читати далі...
27 / лютий / 2019

Вощина

компанія Beeworld у 2018 році запустила свою лінію виробництва вощини.

Читати далі...
13 / березень / 2018

Вірусні хвороби бджіл-профілактика та лікування.

Хвороби бджіл спричинені різними вірусами є небезпечними і важко піддаються лікуванню. Одним із таких захворювань є Вірусний параліч. У сучасному світі розроблено Препарат від вірусних хвороб бджіл.

Читати далі...
11 / березень / 2018

Акарапідоз бджіл-лікування та профілактика.

Акарапідоз бджіл є досить молодим захворюванням, його виявили наприкінці 2005 року. Ця хвороба дуже страшна, здатна знищити всю пасіку за досить короткий термін.

Читати далі...
09 / березень / 2018

Варроатоз бджіл-профілактика та лікування.

Захворювання Варроатоз бджіл з'явилося близько п'ятдесяти років тому. У перші роки появи захворювання загинула велика кількість бджіл. Боротьба з вароатозом бджіл не приносила особливо суттєвих результатів.

Читати далі...
01 / березень / 2018

Лікування бджіл від гнильця

Гнилиць у бджіл є небезпечною хворобою, яка вражає зародків бджіл. Зазвичай це захворювання виникає на тлі підвищеної вологості та холоду, що сприяє розмноженню різних бактерій.

Читати далі...
27 / лютий / 2018

Нозематоз бджіл-профілактика та лікування.

Нозематоз бджіл лікування якого, вимагає особливих зусиль і знань бджоляра, є одним з тяжких захворювань бджіл.

Читати далі...
27 / лютий / 2018

Обробка бджіл навесні.

У нашій статті ми спробуємо описати, які заходи необхідно вжити, щоб обробка бджіл навесні здійснювалася з гарним результатом...

Читати далі...
30 / січень / 2018

Зимівка бджіл, витрата корму та зимові захворювання

Зимівка бджіл може відбуватися як у спеціальних зимівниках, так і на волі. Коли бджоли зимують на волі, вони з'їдають приблизно 15 кг корму. Але треба врахувати, що на волі зможуть перезимувати лише сильні та здорові родини. Якщо сім'я ослаблена, її обов'язково треба забирати на зимівлю у спеціальні приміщення. Ці приміщення бажано повинні бути сухі та теплі, але температура в них не повинна перевищувати 10 градусів тепла.

Читати далі...