Відкрити меню
Перейти до архіву

Весняне підживлення бджіл 2019

Для оптових клієнтів та бджоломагазинів при постійній співпраці діє система знижок, яка обговорюється індивідуально в телефонному режимі.

waxed-content-img

Дуже важливий етап у житті бджіл – це правильний вихід із зимівлі. Наскільки дивовижні створіння ці маленькі роботящі комахи. Вони відчувають наближення весни і починають прокидатися і не важливо, де вони зимують - на вулиці, в сараях або в спеціальних теплицях. Здебільшого це відбувається наприкінці лютого – на початку березня. У цей період потрібно правильно підійти до питання підгодівлі бджіл.

Весняне підживлення – наскільки це важливо і чим краще підгодувати бджіл напровесні? Це питання задають собі багато бджолярів. Одна з весняних підживлень – канді.

Канді можна застосовувати вже із середини зими. Канді можна купити у спеціалізованих бджоломагазинах або приготувати самим вдома.

Разом з канді ранньою весною бажано давати бджолам спеціальні противірусні та стимулюючі підживлення, такі як Вірусан, Апімакс Бальзам, Гармонія природи, Бджолодар, Стимовіт та ін.

Весняна підгодівля для бджіл може допомогти ослабленим сім'ям нормально вийти з зимівлі, а також уникнути різноманітних захворювань пов'язаних з ослабленим імунітетом, покращити яйцекладку.

Важливо вчасно визначити, коли потрібно починати підгодовувати бджіл, для цього необхідно дуже акуратно оглянути вулики, прослухати спеціальним приладом, виміряти температуру у вулику та вологість у приміщенні, але всі ваші дії повинні бути дуже акуратними, тому що бджіл бажано в цей період не турбувати, тільки у разі нагальної потреби. Якщо ви помітили, що бджоли хвилюються, вилазять на прилітну дошку, то потрібне весняне підживлення для бджіл.

Для поліпшення стимуляції матки та збільшення яйцекладки на початку весни використовується канді з додаванням пилку та перги як весняне підживлення для пасіки. Пилок є білком необхідним для гарного росту та розвитку бджолиних сімей.

Вчасно помічена нестача корму у бджіл рятує цілі бджолині сім'ї від вимирання.

У нашому інтернет магазині www.beeworld.com.ua  ви можете купити канди для бджіл, до складу якого входить-цукрова пудра, мед і пилок, а також у нас дуже великий вибір стимулюючих та противірусних препаратів. Для цього вам потрібно буде просто зателефонувати за номерами вказаних на нашому сайті.

Для великих бджолярів та оптових клієнтів у нас діє спеціальна система знижок, яка обговорюється індивідуально по телефону, номери наших телефонів ви можете переглянути в розділі Контакти на нашому сайті.