Відкрити каталог

Набори для виготовлення свічок

  nabory

  Набори для творчості


  Для чого створюють Набори для творчості, якщо замислитися над цим питанням, можна зрозуміти, наскільки це зручна річ. Адже в наборі міститься все необхідне, щоб створити щось неймовірно красиве своїми руками, навіть якщо ти цього раніше ніколи не робив, ти маєш можливість спробувати.

  А для людини, яка захоплюється творчістю, це взагалі буде чудовим подарунком.

  Зараз на ринку представлено дуже багато різних наборів, одні з найпопулярніших – це набір для творчості виготовлення свічок, купити його можна в інтернет-магазинах. Набори для творчості можна підбирати під певну тематику, наприклад, набір «Love is… candles» можна подарувати до Дня закоханих. Є й універсальні набори, які можуть підійти до будь-якої урочистості чи просто на майстер-клас.


  Як правильно підібрати подарунок


  Перш ніж купити якийсь набір на подарунок подрузі чи знайомому, потрібно з'ясувати чим він захоплюється, малювання, вишивання чи виготовлення свічок. Зараз на ринку представлено багато різних наборів для творчості, але для подарунка потрібно вибирати гарні, запаковані в яскраву подарункову упаковку. Такі набори ви можете купити у нашому інтернет-магазині.

  Завдяки тому, що в наборах для творчості від Candlemarket є всі необхідні компоненти (матеріал для свічок, ґнот, декор) так само є докладна інструкція, яка допоможе вам легко зробити свічки. У ній детально розписані всі нюанси створення свічки, що робить її зрозумілою як для дорослих, так і для дітей.


  Де найчастіше використовують набори для творчості з виготовлення свічок


  Наші набори купують як на подарунки, так і для проведення майстер-класів. Дуже зручно на майстер-класі користуватися готовим набором, тому що вам не потрібно практично більше жодних компонентів, крім канцелярського ножа та лінійки. Все, що вам потрібно для створення свічок, вже знаходиться в коробці.


  Перевага виготовлення свічок з листів вощини


  Під час виготовлення свічок з вощини, ваша дитина не вимажеться в фарбу, або в розтоплений віск. Такий метод виготовлення свічки вважається найбезпечнішим, тому такий популярний у дошкільних закладах. До того ж у дітей при роботі з вощиною добре розвивається дрібна моторика, що в свою чергу благотворно впливає на загальний розвиток дитини. Розвивається творче мислення та креативність.

  Готові вироби можна красиво запакувати та подарувати своїм друзям або ж можна продати на спеціальних інтернет-сайтах для товарів, зроблених своїми руками з натуральних матеріалів.