Відкрити меню
Відкрити каталог

Вощина на рамку Рута

Вартість: 340 грн.

Виберіть кількість товару:
-
+
Придбати в один клік

Характеристики товару:

Розміри листа 410х207мм
в 1 кг 16 листів вощини

Опис товару:

Вощина на рамку Рута застосовується для багатокорпусних вуликів. Застосування такої системи вуликів зручне для кочових пасік. Осередок напівмаксимум. Для виробництва вощини використовується бджолиний віск. При виробництві віск проходить знезараження при температурному режимі 120-130 градусів у спеціальній ємності протягом 12 годин. Вощина сертифікована повністю відповідає всім вимогам ДСТУ 7172:2010 Упаковка – щільні картонні коробки вагою 5 кг. Така коробка дозволяє доставити вашу клієнту без пошкоджень.

З цим товаром також купують:

Де застосовується Вощина Рута
Вощина на рамку Рута використовується в багатокорпусних вуликах. Розглянемо всі плюси та мінуси використання багатокорпусної системи утримання бджіл у порівнянні з вуликами «Лежак».

У корпусних системах використовується Вощина Рута, її розміри ДСТУ повинні відповідати - 410х207 мм.


Переваги використання багатокорпусної системи


Одна з переваг вуликів Рута – це відносно невеликі габарити, корпуси з відтягнутою та залитою медом вощиною Рута набагато легше, їх може підняти навіть одна людина. На відміну від корпусу вулика «Лежак», у якому використовують Вощину Дадан. Підняти такий корпус із рамками повними меду дуже важко і одному це зробити практично не реально.


Порівняльний аналіз використання «Лежака» та Ульєв «Рута»


Для вуликів «Лежак» -Дадан для зимівлі бджіл потрібні заставні дошки та бічні подушки, а для багатокорпусних вуликів Рута цього не потрібно.

Під час роботи з вуликом «Лежак» доводиться працювати окремо з кожною рамкою, а в багатокорпусному вулику працювати можна відразу з усім корпусом. Відповідно робота на пасіці відбувається швидше.

Улля Дадан вважаються «фабрикою меду» в них можна багато зібрати меду, але в роботі з ними набагато більше складностей виникає якщо порівнювати з вуликами Рута (багатокорпусними).

Якщо ви все ж таки хочете працювати з вуликами Дадан (лежак), то краще використовувати 10 рамковий або 12 рамкові корпуси. А також до них магазинні надставки.

Дуже багато бджолярів зараз переходять із «Лежаків» на багатокорпусні вулики. Вощина Рута зараз набирає популярності, особливо у східних регіонах України. Купити якісну вощину Рута можна у нашому інтернет-магазині Beeworld. Багатокорпусні вулики легше перевозити, і з ними менше проблем у роботі.

Є така теорія, що в багатокорпусних вуликах бджоли почуваються комфортніше, оскільки спочатку бджоли жили в дуплах дерев і рухалися не в горизонтальному положенні, а вертикально стовбуром дерева.


Незручності, що виникають у роботі з багатокорпусною системою


Але якщо говорити про мінуси такого вмісту бджіл як багатокорпусна система, то тут є проблема з оновленням гніздових рамок. Як мінімум ми маємо оновити 50 відсотків гніздових рамок, а ми зможемо максимум замінити 2-3 рамки у гнізді. Якщо ви не займаєтеся розведенням бджолопакетів.