Відкрити меню
Відкрити каталог

Вощина на рамку 145мм (Напіврамка)

Вартість: 360 грн.

Виберіть кількість товару:
-
+
Придбати в один клік

Характеристики товару:

Розміри листа 410х120мм
в 1кг 28 листів вощини

Опис товару:

Вощина на рамку 145 мм (напіврамка) застосовується для магазинних надставок на вулики. Таку вощину використовують при зборі меду, її встановлюють у магазинні надставки, після відкачування меду відпрацьовані стільники перетоплюють на віск. Осередок напівмаксимум. Для виробництва вощини використовується бджолиний віск. При виробництві віск проходить знезараження при температурному режимі 120-130 градусів у спеціальній ємності протягом 12 годин. Вощина сертифікована повністю відповідає всім вимогам ДСТУ 7172:2010 Упаковка – щільні картонні коробки вагою 5 кг. Така коробка дозволяє доставити вашу клієнту без пошкоджень.

З цим товаром також купують:

Як правильно ставиться вощина на 145 рамку (магазинна) і де купити готову вощину
Коли починають ставити магазинні рамки з вощиною


Розширюємо бджолині сім'ї так, щоб у гнізді не було вільного місця. Після цього можна ставити магазинні межі (магазини). Якщо у вас магазини з сушею, їх краще зберігати в підвішеному стані, щоб уберегти їх від мишей. Коли ви ставите у вулик сушу з минулого року, потрібно переглянути всі рамки, почистити їх, якщо якісь зламані, замінити їх на нові. У нові ми встановлюємо листи вощини на рамку 145 мм (напіврамка).

Купити вощину на 145 рамку краще за кілька місяців, у крайньому випадку хоча б за 3 тижні, щоб вощина встигла пройти процес кристалізації (затвердіти). Можна взяти вощину розміру Дадан і розрізати її або купити готову Вощину на магазинну рамку в інтернет-магазині Beeworld.com.ua.

При підстановці магазинних надставок потрібно частину вощини на рамку 145 мм злегка змочити водою або сиропом, щоб підвищити інтерес бджіл до них. Можна цього не робити, але тоді бджоли відтягнуть вощину та заллють нектаром на магазинах повільніше.


Як правильно встановити магазинні рамки


Під час встановлення рамок потрібно дотримуватися відстані між ними. Відстань у магазині між рамками більша ніж у гніздах. Це зроблено для того, щоб рамки в магазинній надставці були більш потовщеними, щоб у них не сіяла матка.

У такі потовщені відтягнуті стільники міститься більше меду, тобто ми можемо використовувати менше рамок. Але якщо ми ставимо лише навощені рамки з вощиною на рамку 145 мм, то відстань потрібно робити стандартну 11 мм. Бо якщо ми зробимо більшу відстань, то бджоли можуть налаштувати між ними стільники та мови.

Тобто алгоритм такий - спочатку ставимо навощені рамки з вощиною і робимо між ними стандартну відстань, бджоли відтягують вощину на рамку 145 мм (напіврамка), заливають медом, після відкачування меду ми ставимо вже відтягнуті стільники, при цьому одну рамку прибираємо, а відстань між ними збільшуємо. Ці вже відбудовані стільники, бджоли ще більше відбудують і відстань між ними збільшиться, а меду в такі рамки поміститься більше.


Що робити, щоб матка не проходила в магазини


Що б матка не проходила в магазинну надставку, використовують роздільні (ганеманівські грати). Її ставлять між гніздом та магазинною надставкою.