Відкрити меню
Відкрити каталог

Вощина Трутнева

Вартість: 360 грн.

Виберіть кількість товару:
-
+
Придбати в один клік

Характеристики товару:

розміри листа 410х260 мм
в 1кг 10 листів вощини

Опис товару:

Вощина Трутнева, застосовується для вуликів типу Лежак, для виведення трутневого розплоду, отримання трутневого гомогенату, а також як біологічний засіб при боротьбі з кліщами. Для виробництва вощини використовується бджолиний віск. При виробництві віск проходить знезараження при температурному режимі 120-130 градусів у спеціальній ємності протягом 12 годин. Вощина сертифікована повністю відповідає всім вимогам ДСТУ 7172:2010 Упаковка – щільні картонні коробки вагою 5 кг. Така коробка дозволяє доставити вашу клієнту без пошкоджень.

З цим товаром також купують:

Вощина Трутнева -купити або вибрати звичайну вощину
Трутневу вощину використовують у бджільництві для отримання нативного трутневого гомогенату (трутневого молочка).

В основному завжди використовували аркуші трутневої вощини розміром на рамку Дадан, але зараз багато хто переходить на використання цієї вощини в магазинних рамках. Це набагато зручніше при виробництві трутневого гомогенату. Трутневу вощину встановлену в магазинні рамки - бджоли відтягують за добу, потім туди заходить матка і повністю засіює всю вощину за день, що дуже важливо. При такому засіві виходять личинки одного віку.


Коли потрібно збирати трутневе молочко


Нативний трутневий гомогенат потрібно діставати не тоді, коли повністю все запечатано, а як тільки ви побачите, що почали друкувати перші осередки, відразу потрібно забирати рамки і видавлювати трутневе молочко. Тому що личинка харчується маточним молочком і якщо ви, гомогенат дістанете, коли він буде повністю запечатаний, то там маткового молочка буде вже дуже мало.

Вважається за стандартом, що найкраще співвідношення для трутневого гомогенату - 50 відсотків молочка та 50 відсотків личинка.

Ви можете купити трутневу вощину в нашому інтернет-магазині Beeworld.com.ua. Якщо ви новачок у бджільництві, ми можемо надіслати вам 1 кг вощини що б ви спробували.


Застосування трутневої вощини


Трутнева вощина насправді дуже не оцінена багатьма бджолярами. Таку вощину дуже добре відтягують бджоли, її використовують як природний спосіб видалення кліща Варроа з вулика. Зараз трутневу вощину все частіше застосовують для рясного медозбору, підставляють у магазини і за рахунок того, що в ній великий осередок туди бджола заливає більше меду, ніж у звичайну вощину.

І найголовніше її використовують для отримання такого безцінного імуностимулятора як нативний трутневий гомогенат.

Погода може бути різною, може не бути медозбором, але гомогенат ви завжди зможете зібрати. Зберігається зібраний трутневий гомогенат в одноразових шприцах морозильної камери. Застосовується трутневе молочко по одному шприцю на день на голодний шлунок. Зміцнює імунітет, містить вітаміни та мікроелементи, необхідні організму людини для нормального функціонування травної та нервової систем. Містить натуральні гормони –прогестерон, тестостерон.